Hizmetlerimiz

Motors olarak sigorta paketlerimiz içerisinde her türlü ihtiyaçlarınıza uygun teminatları bulabilir, aracınızı çalınma, devrilme, yanma, çarpma gibi tehlikeler sonucu olabilecek zararlara karşı güvence altına alabilirsiniz. Poliçenizde tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin edilir. Aracınıza bağlı olarak çekilmekte olan römork veya yarı römorkların (hafif römorklar dahil) veya çekilen bir aracın sebebiyet vereceği zararlar, tamamen çekicinin sigortası kapsamındadır. Yalnızca insan taşımada kullanılan römorklar için poliçede özel şartları belirtilecek ek bir sorumluluk sigortası sağlanmış olması kaydıyla teminata dahil olabilir.

AND Motors olarak meydana gelen herhangi bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettirenin yapacağı makul ve zorunlu masraflar sigortacı tarafından karşılanır. Bu sigorta işletenin (sigorta ettirenin) haksız taleplere karşı savunmasını da temin eder.

Yetkili Acentesi olduğumuz Sigorta Şirketleri

Anadolu Sigorta

Axa Sigorta

Allianz Sigorta

Servis & Yedek Parça
AND Motors müşterileri, araç markanız herne olursa olsun Türkiye’ de satışı yapılmakta olan araçların distribütör firmaları ile çalışır, kullanmış olduğunuz aracın servis randevusu alınarak servis faaliyetleri takip edilir ve profesyonel destek verilmektedir. Aracınız servis hizmeti tamamlanır tamamlanmaz size söz verilen zamanda teslim edilir. Aracınıza yapılacak bütün işlemleri önceden bildirir ve aracınıza uygulanacak yapım gerekçesi ile birlikte bilgilendirilirsiniz. Kullanılan her türlü yedek parçalar yine çalışmakta olduğumuz marka distribütörlerinin onayladığı ürünlerdir. AND Motors Yol Yardım hizmeti ile otomobiliniz ilgili karşılaşacağınız her türlü sorunda yardım size bir telefon kadar yakın. Lastiğiniz mi patladı? Otobanda giderken kaza mı yaptınız? Aracınız mı bozuldu? Hemen AND Motors Yol Yardım hattını arayın. En kısa zamanda gerekli yardımı yapalım.


Finansman
Siz değerli müşterilerimizin sadece istediği aracı seçmesi yeterlidir, nakit sorununu düşünmeyin. Belki ilk arabanıza sahip olmanın hayalini kuruyorsunuz, belki de daha iyi bir arabaya sahip olmanın zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Beklentiniz ne olursa olsun, AND Motors'a gelmeniz yeterlidir. Araç kredinizi anlaşmalı kredi kuruluşlarımız aracılığı ile kolayca alın, bütçenize en uygun ödemenizi beraber ayarlayalım.


Aksesuar 
And Motors otomotiv sektöründe lider markalar ile ürünlerinin pazarlanmasında iş birliği yapmış olan tuning firmaları ile iş birliği halinde çalışmaktadır. AND Motors marka ve yeni ürünler ile müşterilerine sunmakta olduğu yelpazesini genişletmeye devam edecektir.  

scroll up